To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.
KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych -
wieteska@kult.art.pl3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum
Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.
przez onyx » 27 cze 2023, o 12:14
Jedras napisał(a):Hehe,czytając rano tego newsa pomyślałem sobie, że na nowym forum brakuje takiego wątku i już nawet chciałem go zakładać;)
Natomiast Karol Wojtyła stał się postacią kultury masowej.
Prawda w relacji i ochrona,ale jesteśmy czystą miłością

-

-
- Posty: 2646
- Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44
przez onyx » 9 lip 2023, o 10:58
Napiszę w temacie bo wczoraj zatrzymał mnie słownie tekst kogoś obcego

da sobie radę duży synek po komunii

Prawda w relacji i ochrona,ale jesteśmy czystą miłością

-

-
- Posty: 2646
- Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44
przez onyx » 23 lip 2023, o 10:39
Kilka nowych historii..
Z ciekawszych to

ksiądz przegrał plebanie w karty....
I dodatkowo

nie ma słowa w Biblii o celibacie

a ludzie opowiadają że księża mają dzieci własne to raz
Dwa ksiądz rzucił sultanne i miał żonę i dzieci,ale przekabacić dzieci zdołał,a mama tych dzieci pytana powiedziała że ten człowiek uważa że pieniądze rosną na tacy ...
Prawda w relacji i ochrona,ale jesteśmy czystą miłością

-

-
- Posty: 2646
- Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44
przez onyx » 22 gru 2023, o 18:47
Przyszłościowy niezależnie
Wyjść z tego piekła to dopracowywać
Prawda w relacji i ochrona,ale jesteśmy czystą miłością

-

-
- Posty: 2646
- Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44
Powrót do FORUM
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 157 gości